Płaszcze Anti-Marking
cap_anti_markingDzisiejszy wysoce konkurencyjny rynek poligraficzny wymaga najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań anti-marking dla Państwa maszyn drukujących. Płaszcze Loop Jacket firmy Anti-Marking są wyprodukowane w zaawansowanej technologii Pearl-Tex, wykorzystującej szklane kulki pokryte potrójną powłoką silikonową. Te mikroskopijne kulki i odporna na farbę zewnętrzna powłoka silikonowa eliminują odkładanie się resztek farby na cylindrach przekazujących podczas przesuwania arkusza pomiędzy zespołami drukującymi.


BUDOWA I WŁAŚCIWOŚCI

 • Materiały wykorzystywane do produkcji płaszczy są bardzo elastyczne i odporne na działanie chemii drukarskiej.
 • Komponenty o takich właściwościach pozwalają płaszczom na bezpieczne zamocowanie na cylindrach przekazujących i dostarczających oraz na rozciąganie dla optymalnego dopasowania do cylindra, nawet wtedy, kiedy trzeba zastosować papier kalibrujący lub inny materiał podkładowy.

anti_marking_elastycznosc_

ZASTOSOWANIE:

 • Płaszcze Loop Jacket pasują do każdej maszyny drukarskiej i  nie wymagają żadnych zmian w maszynie
 • Zaprojektowane są tak, aby można je było szybko zamontować na cylindrach przekazujących lub dostarczających z wykorzystaniem fabrycznych systemów mocujących.
 • Te wysokiej jakości płaszcze produkowane są ręcznie przez doświadczonych specjalistów - inżynierów, co zapewnia gotowym produktom idealne dopasowanie. Dzięki temu osiągamy długą żywotność płaszczy i wysoką odporność na odkładanie się resztek farby.

Typowe miejsca instalacji płaszczy zaznaczono na czerwono:

anti_marking_gdzie_instalowac

ZALETY:

 • Powłoka Pearl-Tex
  Opatentowana, elastyczna i sprężysta powłoka użyta w konstrukcji płaszcza jest wzmocniona przez miękki, odporny na temperaturę i chemię drukarską, materiał podkładowy. Zapewnia to właściwe oparcie dla drukowanego podłoża podczas procesu przekazywania.
 • Szklane kulki pokryte powłoką silikonową w płaszczu Anti-Marking są idealnym rozwiązaniem w celu eliminowania odkładania się resztek farby podczas przekazywania arkusza pomiędzy zespołami drukującymi maszyny offsetowej. Zastosowanie kulek powoduje, że płaszcz ma bardzo małą powierzchnię styku z powierzchnią drukowanego arkusza. Silikonowa powłoka zewnętrzna redukuje odkładanie się farby z powodu tarcia i umożliwia łatwe czyszczenie powierzchni płaszcza. Jednakowa średnica pokrytych silikonem szklanych kulek i równomierne gęste ich rozmieszczenie pomaga zredukować tarcie - główną przyczynę osiadania resztek farby.

anti_marking_przekroj

 • Gotowe do użycia
  Loop Jacket Anti-Marking - są dostarczane jako produkty gotowe do instalacji i mogą być stosowane do każdego cylindra przekazującego lub dostarczającego w maszynach drukujących firmy Heidelberg.
 • Szybka i łatwa instalacja
  Płaszcze są dostosowane do konkretnego modelu maszyny Heidelberg i i mają konstrukcję zależną od występującego w maszynie fabrycznego systemu mocującego. Płaszcze Loop Jacket zastępują oryginalne płaszcze Heidelberg (gumowe, metalowe, Super Blue i inne). Instalacja jest szybka i łatwa - po prostu należy usunąć istniejący płaszcz (fabryczny lub innego producenta) i zainstalować płaszcz Loop Jacket w taki sam sposób jak zainstalowany był poprzedni. Nie ma potrzeby wykorzystywania żadnego dodatkowego wyposażenia czy specjalnych narzędzi.
 • Łatwe czyszczenie
  Najwyższej jakości materiały wykorzystane w konstrukcji płaszczy Loop Jacket powodują, że czyszczenie powierzchni jest bardzo łatwe. Po prostu nałóż płyn czyszczący na szmatkę nie pozostawiającą włókien i przetrzyj delikatnie płaszcz.
 • Długi czas użytkowania
  Najwyższa jakość materiałów zapewnia długi czas użytkowania płaszczy. Powłoka na powierzchni jest wyjątkowo sprężysta i jest odporna na nacisk powstały podczas druku przez długi czas. Przewidywany czas użytkowania płaszczy zależy od typu produkcji i jakości obsługi (konserwacji) i może on wynosić nawet 2 lata. Przeciętny czas użytkowania w większości zastosowań wynosi około 6 miesięcy.

TYPY PŁASZCZY (kliknij żeby powiększyć):

anti_marking_1anti_marking_2anti_marking_3
PRĘT - PRĘTPRĘT - LISTWAPRĘT - BOLEC
anti_marking_4anti_marking_5anti_marking_6
LISTWA - OTWORYLISTWA - LISTWALISTWA ZACISKOWA -LISTWA ZACISKOWA