Under Packing Paper

Papier kalibrowany


Maszyny drukarskie wymagają użytkowania rozmaitych materiałów eksploatacyjnych. W przypadku maszyn, wykorzystywanych do druku offsetowego, potrzeba zastosowania produktów, które pozwolą zachować najwyższą jakość drukowanego obrazu. Papier kalibrowany to materiał, który jest powszechnie używany w drukarniach offsetowych. Produkt umożliwia uzyskanie precyzyjnych efektów drukowania oraz sprawia, że maszyny drukarskie działają bez zarzutu.

Zastosowanie papieru kalibrowanego

Druk offsetowy wymaga specjalistycznych rozwiązań. Papier kalibrowany to bardzo ważny element w procesie drukowania metodą tego typu. Produkt można z powodzeniem użytkować do podłoża arkuszowego i zwojowego. Papier kalibrowany gwarantuje odpowiedni docisk cylindra płytowego z gumowym. Pozwala to na uzyskanie jednolitego efektu nałożenia farby, co wpływa na odpowiednią jakość wydruku. Ponadto papier kalibrowany sprawia, że arkusz jest pozbawiony zniekształceń, dzięki czemu wydruk wygląda estetycznie.

Papier kalibrowany – solidny produkt

Trwałość to jedna z najważniejszych cech papieru kalibrowanego. Solidny produkt odporny na rozerwania z pewnością spełni oczekiwania klientów Twojej drukarni offsetowej. Trwały papier kalibrowany wyeliminuje konieczność częstej wymiany. Dzięki temu unikniesz częstych przestojów maszyny, zwiększając płynność pracy. Produkt powinien odpowiednio chronić arkusz przed odkształceniami, dlatego odporność na uszkodzenia to kluczowy aspekt w kwestii dobierania papieru kalibrowanego.

Różne wymiaru papieru kalibrowanego

Pobór papieru kalibrowanego do maszyny offsetowej nie powinien sprawić problemu. Produkt występuje w różnych rozmiarach, co znacznie ułatwia zadanie. Podczas wybierania papieru kalibrowanego należy zwrócić uwagę na jego grubość. Wpływa ona na docisk, który odgrywa kluczową rolę podczas druku. Te najcieńsze mają nawet 0,0125 mm grubości, najgrubsze – 0,5 mm. Różne grubości papieru kalibrowanego w połączeniu z rozmaitymi wymiarami umożliwiają idealne dopasowanie do każdego cylindra w dowolnej maszynie offsetowej.

Papier kalibrowany z Print Partner

Oferta naszej firmy zawiera papier kalibrowany o różnych wymiarach i grubościach. Zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu, który pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszymi opiekunami Klienta, u których możesz także bezpośrednio zamówić papier kalibrowany do swojej maszyny offsetowej.

© SolEx B2B