Instalacja liczarki Protec ADR 32 CM3 u naszego klienta

W ostatnim czasie serwis Print Partner odwiedził jednego z naszych Klientów, który od wielu lat dostarcza spersonalizowane produkty do milionów odbiorców w różnych krajach.

zdjęcie liczarki protrec

W firmie zainstalowaliśmy liczarkę PROTEC ADR 32 model CM3. Jest ona szczególnie przydatna przy masowej produkcji kalendarzy, którą zajmuje się nasz Klient. Maszyna liczy produkty o gramaturze od 40 do 500 GSM z prędkością 2400 arkuszy na minutę, co zdecydowanie usprawnia pracę firmy.

Serwis Print Partner zainstalował u naszego Klienta liczarkę z podstawą i stołem o wymiarach 500 × 700 mm oraz wstrzeliwarką przekładek, oddzielających od siebie arkusze. Oprócz tego do liczarki została dołączona specjalna przystawka (resizer), która umożliwia liczenie małych produktów. Resizer stanowi duże ułatwienie dla firmy. Za jego pomocą maszyna do liczenia arkuszy w dużych rozmiarach w kilka sekund zmienia się w urządzenie, które policzy produkty o wymiarach 150 × 100 mm.

Instalacja PROTEC ADR 32 CM3 przeszła pomyślnie. Przed oddaniem do użytku maszyna przeszła dokładne testy w siedzibie firmy. Dzięki temu Klient zyskał gwarancję bezawaryjnego działania liczarki. Odbyło się także szkolenie, podczas którego pracownicy nauczyli się obsługi maszyny. Jej funkcjonalności pozwalają na wydajną i długotrwałą pracę z produktami o rozmaitych wymiarach i gramaturze.

2023.12.01