NOTA PRAWNA


 

Zawartość serwisu https://print-partner.eu zarówno pod względem tekstowym, jak i graficznym, stanowi własność firmy Print-Partner Fryczkowski Sp. j. z siedzibą w Radomiu, ul. 11 Listopada 85, 26-600 Radom oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Dozwolone jest kopiowanie zawartości serwisu wyłącznie do użytku osobistego. Kopiowanie zawartości serwisu do celów komercyjnych dozwolone jest jedynie za pisemną zgodą firmy Print-Partner Fryczkowski Sp. j.

Firma Print-Partner Fryczkowski Sp. j. na bieżąco stara się aktualizować informacje zawarte w niniejszym serwisie, jednocześnie zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedniego informowania.

Kolory produktów widocznych na zdjęciach umieszczonych na naszej stronie, jak i w materiałach drukowanych mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych odcieni i barw, dlatego przedstawioną kolorystykę należy traktować jako przybliżoną.

 
© SolEx B2B