Noże do gilotyn TKM w jesiennej promocji Print Partner

Znaczącą częścią naszej oferty są najwyższej klasy noże do krajarek i trójnoży TKM, które są gwarancją wysokiej odporności i precyzji cięcia papier i innych materiałów. Każdy nóż produkowany jest z zachowaniem ścisłej kontroli jakości. Do wykonania produktów tego producenta wykorzystywane są trwałe materiały, zapewniające doskonałą dokładność cięcia. Tej jesieni mamy dla Was promocję na noże TKM do gilotyn, które zapewniają najlepsze efekty pracy w Twojej firmie.

zdjęcie noży

Wysoka jakość i długa żywotność noża

Produkty TKM dostępne są w różnych gatunkach. Producent oferuje noże wykonane ze stali standardowej, szybkotnącej, proszkowej czy stali wysokochromowej do każdego zastosowania. Oprócz tego dostępne są powlekane noże do cięcia papierów samoprzylepnych, np. etykiet. Prawidłowe dopasowanie narzędzia do produktu umożliwia doskonałą dokładność cięcia.

zdjęcie noży do krajarek

Wybór noża do gilotyny

Narzędzia tnące dopasowane do krajarki w odpowiedni sposób, doskonale spełniają swoją funkcję. Noże do gilotyn różnią się od siebie materiałem, z którego są produkowane oraz wkładek. Dzięki temu możesz dobrać dokładnie taki nóż, który poradzi sobie z cięciem dowolnego materiału obrabianego w pracowni. W naszym katalogu znajdują się następujące noże tnące:

  • Durapid — są to standardowe noże do krajarek papieru wykonywane ze stali narzędziowej. Stosowane do cięcia papieru normalnego i ścierającego. Oferuje wysoką jakość cięcia wszystkich lekkich rodzajów papieru.
  • Chromalit — noże do krajarek papieru i kartonu na skalę przemysłową. Produkowane z narzędziowej stali stopowej. Zawierają 12% chromostali.
  • Duritan to noże z wkładką High Speed Steel, które wykonuje się ze stali szybkotnącej. Jakość noża HSS umożliwia cięcie wszystkich rodzajów papieru. Ostrze noża zapewnia precyzyjne cięcie zwykłych arkuszy. Mogą być także używane jako noże do cięcia papierów samoprzylepnych, powlekanych, ozdobnych czy ekologicznych.
  • Incomet Supreme (Widia) składa się z korpusu wykonanego ze stali węglowej i ostrza z węglika spiekanego. Noże z wkładką widiową przecinają wszystkie gatunki papieru i kartonu. Są to noże do cięcia materiałów w dużych nakładach. 

Noże New Wave i Hyperwave

Oferujemy noże TKM ze specjalną funkcją New Wave i Hyperwave. Wyjątkowo cienkie ostrze noża ogranicza powstawanie pyłów. New Wave i HyperWave znacznie zmniejszają tarcie między narzędziem tnącym a materiałem, co skutkuje dłuższą żywotnością noża i lepszą jakością cięcia papieru i innych produktów.

baner promocji

Najwyższej jakości noże TKM w promocji!

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej klasy noże do cięcia materiałów obrabianych w Twojej pracowni. Nasz katalog zawiera noże tnące do takich maszyn jak Horizon, Heidelberg, Polar, Wohlendberg, Muller Martini, Schneider Senator, Perfecta Seypa i wielu innych. Dysponujemy szerokim wyborem noży standardowych oraz najwyższej jakości noży HSS czy widia.

Do końca LISTOPADA możecie skorzystać z RABATU NAWET DO 25% na noże do krajarek i trójnoży! Szczegółowe informacje uzyskacie u naszych opiekunów Klienta.

2023.10.16